Denna webbplats använder cookies som gör att webbplatsen fungerar bättre, Läs mer om cookies.

KEYnet Sweden AB

Vår målsättning är att våra produkter ska vara snabba, smidiga och bekväma att använda.
Behöver du tips, support eller har du kanske förbättringsförslag? Tveka inte att kontakta oss.


Support och Journummer
Telefon: 0370-33 47 50

Öppettider
Måndag - torsdag 8.00-17.00
Fredagar 8.00-13.00

Postadress
Box 79
330 27  HESTRA

Besöksadress
Äspåsvägen 12
330 27  HESTRA

Telefon: 0370-33 47 50
info@keynet.se



 

KONTORSFILIAL

Bankeryd

Medarbetare

VD, Försäljning, Kundvård
Patrik Hill
0370-33 47 53
patrik.hill@keynet.se
Ekonomi, Administration
Roland Edvardsson
0370-33 47 51
roland.edvardsson@keynet.se
Försäljning, Kundvård
Patric Sandström
0370-33 47 54
patric.sandstrom@keynet.se
Kundvård, Utbildning
Maria Viktorsson
0370-33 47 59
maria.viktorsson@keynet.se
Utvecklingsansvarig, Support
Martin Axelsson
0370-33 47 50
martin.axelsson@keynet.se
Utveckling
Erik Sjögren
0370-33 47 50
erik.sjogren@keynet.se
Utveckling
Mats Edvinsson
0370-33 47 50
mats.edvinsson@keynet.se
Utvecklare
Ulrika Eskilsson
0370-33 47 50
ulrika.eskilsson@keynet.se